Județul Ilfov – Consiliul Județean anunță publicul interesat asupra deciziei de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Înființare centru de colectare prin aport voluntar, amplasat în com. Grădiștea, sat Grădiștea, T15, P37/1, Lot 1, județul Ilfov.

Proiectul acordului de mediu și informațiile relevante pentru luarea deciziei pot fi consultate la sediul autorității competente pentru protecția mediului APM Ilfov, Bucuresti, str. Aleea Lacul Morii nr. 1, sector 6, în zilele de luni până vineri, între orele 900 – 1200, precum și la următoarea adresă de internet www.anpm.ro/ro/web/apm-ilfov.

Observațiile/contestațiile publicului se primesc la sediul autorității competente pentru protecția mediului APM Ilfov, Bucuresti, str. Aleea Lacul Morii nr. 1, sector 6, în termen de 10 zile de la data publicării anunțului pe pagina de internet a autorității competente pentru protecția mediului.

Anunt public privind decizia de emitere a acordului de mediu CAV Gradistea