Zonele de lucru pentru apă și canalizare

R01 – MĂGURELE:

Străzi în execuție:

            • București
            • Codrului
            •  Fulgerului
            • Jupiter
            • Lotusului
            •  Revoluției
            •  Șoimului
            •  Unirii
            •  Mărășești
            • Argeșului
            • Drum Nou
            • Sârbilor

Străzi programate:

            • Aleea Șelimbăr
            • Str. Câmpul cu maci
            • Str. Deal
            • Str. Duzilor
            • Str. Gorăslău
            • Str. Leului
            • Str. Mărășești
            • Str. Mirăslău
            • Str. Nefliu
            • Str. Racului
            • Str. Rovine
            • Str. Șelimbăr
            • Str. Spicului
            • Str. Văii
            • Aleea Șelimbăr
            • Str. Argeșului
            • Str. Berbecului
            • Str. Duzilor
            • Str. Gorăslău
            • Str. Leului
            • Str. Mărășești
            • Str. Mirăslău
            • Str. Morii
            • Str. Oituz
            • Str. Racului
            • Str. Rovine
            • Str. Trandafirilor
            • Str. Viitorului

R03 – BRĂNEȘTI:

Străzi în execuție:

            • Pădurii
            • Industriilor 2

Străzi programate:

            • Crăiței
            • Violetelor
            • Băjenari
            • DJ 100

R03 – PANTELIMON:

Străzi în execuție:

            • Ștrandului
            • Bd. Biruinței

Străzi programate:

            • Ștrandului
            • Bd. Biruinței

R04 – TUNARI:

Străzi în execuție:

            •     Petre Ispirescu
            •     Intrare Petre Ispirescu
            •     Mărășești
            •     Intrarea Mărășești
            •     Crângului
            •     Pelicanului
            •     Mihai Eminescu
            •     DJ 200B (Tunari-Balotești)
            •     DJ 100 (1 Decembrie)
            •     Intrarea Alunișului
            •     Ceair
            •     Bălții
            •     Intrarea Bisericii
            •     Nicolae Iorga
            •     Paradisul Verde
            •     Ecaterina Teodoroiu

Străzi programate:

            •     Petre Ispirescu
            •     Intrare Petre Ispirescu
            •     Mărășești
            •     Intrarea Mărășești
            •     Crângului
            •     Pelicanului
            •     Mihai Eminescu
            •     DJ 200B (Tunari-Balotești)
            •     DJ 100 (1 Decembrie)
            •     Intrarea Alunișului
            •     Ceair
            •     Bălții
            •     Intrarea Bisericii
            •     Nicolae Iorga
            •     Paradisul Verde
            •     Ecaterina Teodoroiu

R04 – BALOTEȘTI

Străzi în execuție:

            • Fieni
            • Prelungirea Fieni
            • Speranței
            • Unității
            • Mărgeanului
            • ApusuluI

Străzi programate:

            • Fieni
            • Prelungirea Fieni
            • Speranței
            • Unității
            • Mărgeanului
            • ApusuluI

R04 – MOGOȘOAIA

Străzi în execuție:

            • Ion Băieșu
            • Eugen Barbu
            • Valea Merilor
            • Castanilor
            • Cocorilor
            • GăriI
            • Crinului
            • Morii
            • Lupu
            • Livezilor
            • Doinei
            • Astronomului-refacere SR

Străzi programate:

            • Ion Băiesu
            • Eugen Barbu
            • Valea Merilor
            • Castanilor
            • Cocorilor
            • GariI
            • Crinului
            • Morii
            • Lupu
            • Livezilor
            • Doinei
            • Astronomului-refacere SR

R05 – CIOLPANI

Străzi în execuție:

            • Bisericii
            • Hanului
            • Monumentului
            • Ialomiței
            • Școlii
            • Piscului
            • Lacului
            • Covrigarului
            • Riglei
            • Pinului

Străzi programate:

            • Alunișului
            • Complex Olimpic 2000_1
            • Complex Olimpic 2000_2
            • Complex Olimpic 2000_3
            • DE LEG Complex Olimpic 2000-canal
            • Plopului
            • Salcâmului
            • Stejarului
            • DE  Zona Lacul Luminos
            • Stadion

R06 – BRAGADIRU

Străzi în execuție:

            • Crișul Repede BRA
            • Râul Doamnei BRA
            • Diamantului BRA
            • Jadului BRA
            • Rubinului BRA
            • Voinței BRA
            • Ametistului BRA

Străzi programate:

            • Crișul Repede BRA
            • Râul Doamnei BRA
            • Diamantului BRA
            • Jadului BRA
            • Rubinului BRA
            • Voinței BRA
            • Ametistului BRA

R06 – CLINCENI

Străzi în execuție:

            •     Stadionului CLI
            •     Verii CLI
            •     Florilor CLI
            •     Monumentul Eroilor CL

Străzi programate:

            • Coposu CLI
            • Drumul Obștii CLI
            • Argeșului CLI
            • Unirii CLI

R07 – PERIȘ

Străzi în execuție:

            • Sf Ștefan – Canal
            • Lupilor – Canal
            • Principală – Subtraversări
            • Pelicanului, Primăverii, Potcoavei, Sf Stefan – Canal (probe)
            • Brazii Mici, Primăverii, Anton Pann – Refaceri

Străzi programate:

            • Sf Ștefan – Canal
            • Lupilor – Canal
            • Alex Odobescu – Canal
            • Salciei – Canal
            • Carpenului – Canal
            • Intr. Lupilor – Canal
            • Intr. Băcani – Canal

R07 – MOARA VLĂSIEI

Străzi în execuție:

            • Octavian Goga – Canal
            • Liviu Rebreanu – Canal (probe)
            • Cocorilor – Apă (bransamente)
            • Sperantei – Apă (bransamente)
            • Podul calugarului – Canal
            • Virtutii – Canal și Apă
            • Calea București – Canal (racorduri și probe)
            • Roman – Apa (branșamente)
            • Eternității – Refaceri

Străzi programate:

            • Octavian Goga – Canal
            • Liviu Rebreanu – Canal
            • Podul călugarului – Canal
            • Virtuții – Canal si Apa
            • Eroilor – Canal
            • Primăverii – Canal
            • Zorilor – Canal
            • Căldăraru – Canal
            • Victoriei – Canal și Apa

R07 – GRĂDIȘTEA

Străzi în execuție:

            •     Ghiocel – Canal
            •     Gării – Canal
            •     Primăverii – Canal

Străzi programate:

            • Ghiocel – Canal
            • Gării – Canal
            • Primăverii – Canal
            • Zambilelor – Canal
            • Câmpului – Canal
            • Speranței – Canal
            • Liliacului – Canal

R07 – GRUIU

Străzi în execuție:

            • Baza Sportivă – Canal
            • Drumul Coadelor – Canal
            • Stejarului – Canal
            • Marginei – Canal
            • Dealul Morii – Canal
            • Lujerului – Apa
            • Corniș – Canal
            • Trandafirilor – Canal (probe)
            • Mănăstirea Căldărușani – Canal
            • Curții + Antim Ivireanu – Refaceri

Străzi programate:

            • Drumul Coadelor – Canal
            • Stejarului – Canal
            • Marginei – Canal
            • Lujerului – Apa
            • Corniș – Canal
            • Mănăstirea Căldărușani – Canal
            • Cosarnei – Canal
            • Intr. Măceșului – Canal
            • Intr. Pescărușului – Canal
            • Mistrețului – Canal

R08 – PETRĂCHIOAIA

Străzi în execuție:

            • Stadionului
            • Str. Intrarea Stadionului
            • Str. Petuniei
            • Str. Panseluței
            • Str. Bostani
            • Str. Carpați
            • Str. Rodnei
            • Str. Mihai Eminescu
            • Str. Stejarului
            • Str. Mihai Sadoveanu
            • Str. Tudor Arghezi
            • Str. George Coșbuc
            • Str. Lacului
            • Str. Petre Ispirescu
            • Str. I.L. Caragiale
            • Str. Ion Creangă
            • Str. Lucian Blaga
            • Str. Rozelor
            • Str. Hortensiei
            • Str. Brebenilor
            • Str. Lămâiței
            • Str. Colceagului
            • Str. Lalelei
            • Strada 1


Străzi programate:

            • Str. Salcâmului
            • Str. Toporași

R08 – CERNICA

Străzi în execuție:

            • DJ 301 (Burebista)
            • Str. 1 Decembrie 1918
            • Str. FN10 (Izvorului)
            • Str. FN12 (Primăverii)

Străzi programate

            • Str. FN 1 (Fermei)

R09 – CORNETU

Străzi în execuție:

            • Strada DE 15/30
            • Strada Moilidului

Străzi programate:

            • Strada Cornilor

R08 – Glina

Străzi în execuție:

            • Str. FN 13 (Drumul între tarlale)

Străzi programate:

            • Str. FN 13 (Drumul între tarlale)

R09 – CIOROGÂRLA

Străzi în execuție:

            • Strada Narciselor
            • Strada Mare

Străzi programate:

            • Strada Crizantemelor
            • Aviației

RO9 – DOMNEȘTI

Străzi în execuție:

            • Strada Teiului – montare cămine de vane, golire și aerisire
            • Strada Călugăreni – montare cămine de vane, golire și aerisire
            • Strada Spicului
            • Strada Înclinată

Străzi programate:

            • Strada Fortului
Sari la conținut