1.        Lucrări așternere covor asfaltic str. Fulger, str. Știrbei Vodă și str. Agricultori din Buftea, în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

2.       Lucrări așternere covor asfaltic drumuri în localitatea Ciolpani, în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

3.       Lucrări așternere covor asfaltic DJ401A (de la DJ602 la lim. Jud. GR), în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

4.       Lucrări așternere covor asfaltic DJ143 (Zurbaua – lim. Jud. GR), în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

5.       Așternere de îmbrăcăminți bituminoase în perioada 2019-2020 (DJ101C de la DN1 la DJ101B, DJ181, str. Martha Bibescu și str. Poieni din Mogoșoaia). Valoarea estimată a lucrărilor: 4.614.670,48 lei

6.       Semnalizare rutieră orizontală și verticală pe drumurile județene din județul Ilfov inclusiv în proximitatea unităților de învățamânt. Sporirea gradului de siguranță pentru cetățeni. Valoarea estimată a lucrărilor: 2.195.307,60 lei

7.       Așternere mecanizată de materiale pietroase pe acostamentul drumurilor din județul Ilfov. Valoarea estimată a lucrărilor: 100.000,00 lei

8.       Lucrări de cosire vegeație executate în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

9.       Lucrări de executare marcaje rutiere în regie proprie prin Serviciul Public de Întreținere Drumuri Județene.

Comments are closed.