Având în vedere prevederile Hotărârii Guvernului nr.1336/2022 pentru aprobarea Regulamentului-cadru privind organizarea și dezvoltarea carierei personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice, CONSILIUL JUDEŢEAN ILFOV, Cod Fiscal 4192545, organizează în data de 08.01.2024, ora 11.00 la sediul instituţiei din Bucureşti, str. Ernest Juvara nr.3-5, sector 6, concurs pentru ocuparea unei funcții contractuale de conducere vacante, normă întregă de 8 ore/zi, 40 de ore /săptămână pe perioadă nedeterminată, din cadrul aparatului de specialitate.

• 1 post de Director al Serviciului Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov.

Pentru postul de Director al Serviciului Județean de Dezinsecție și Ecologizare Mediu Ilfov, activitatea se va desfășura la sediul din Com.Mogoșoaia, str.Colentina nr.1, jud.Ilfov